Сплата податку за неправильним бюджетним кодом

Законодавством передбачена різниця між такими поняттями як «сплата податку» та «зарахування податку».
    Сплата податку відбувається на основі подання до банківської установи відповідного платіжного доручення, тобто, ця операція засновує податкові правовідносини.
    Відносини що стосуються зарахування коштів на єдиний казначейський рахунок є бюджетними правовідносинами, тому виконуються без прямої участі платника.
Варто зазначити, що для перерахування коштів до бюджету має зазначатися код бюджетної класифікації.
    Цей момент дуже важливий, тому що в разі неправильного заповнення реквізитів платіжних документів, відправлення грошей по неправильному коду бюджетної класифікації, гроші не надійдуть на відповідний рахунок, а значить, податкове зобов’язання не буде погашене.
    Розрахункові документи потрібно заповнювати дуже уважно, тому що відповідальність за це лежить на особі, що оформляла та подавала їх.
Платник, що не сплачує визначену суму податкового зобов’язання,незалежно від обставин, підлягає штрафним санкціям згідно статті 126 Податкового кодексу України.
    У випадку порушення встановленого строку сплати податкового зобов’язання податківцями направляється порушнику податкове повідомлення-рішення форми «Ш».

Новости

ГФС о последнем отчетном периоде, за который можно представить бумажную декларацию по НДС
Государственная фискальная служба Украины в разъяснении от 04.12.2014 г. подчеркнула, что с 01.01.2015 г. база налогообложения определяется
Ответственность за неуплату военного сбора
Предусмотрена ответственность за неуплату военного сбора. НКУ в п. 127.1 предусматривает санкции в виде наложения штрафа в размере 2
Электронная проверка ГФС
27.08.2014 ГФСУ уточнила положения о проведении электронной проверки и оформлении соответствующих результатов. Итоги проверки закре
Юрлица-единщики могут осуществлять лизинговые операции
Эксперты редакции газеты «Интерактивная бухгалтерия» задали вопрос в письме к ГФС об осуществлении юр-лицами-единщиками лизингов